Lokalizacja


Osiedle Batory zlokalizowane jest w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Kokoszyckiej, jest to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury jak i dla tych, którym zależy na dobrej lokalizacji w centrum miasta.
Osiedle to jest usytuowane przy granicy lasu, w którym to powstaje jedna z największych inwestycji w Wodzisławiu Śl. Rodzinny Park rozrywki „Trzy wzgórza”
Atutem inwestycji Osiedle Batory jest położenie w bliskiej odległości od infrastruktury handlowo-usługowej. Nieopodal znajdują się sklepy ,w których można kupić świeże produkty spożywcze, warzywa, owoce jak i sklepy wędliniarskie, sklepy motoryzacyjne, warsztaty i myjnie samochodowe, sklepy budowlano wykończeniowe oraz ogrodnicze.
O najmłodszych mieszkańców Osiedla Batory nie należy się martwić. Bliskość szkół i przedszkoli pozwala dotrzeć piechotą od 5minut (Zespół szkolno-przedszkolny nr 4) do 12 minut (Gimnazjum nr 3)
Komfort zmotoryzowanym zapewni usytuowanie Osiedla Batory blisko kluczowych węzłów komunikacyjnych miasta . W parę minut jesteśmy w stanie wydostać się w dowolną stronę miasta. Autostrada A1 jest oddalona 10km ok. 15 minut jazdy samochodem.